Рейтинг@Mail.ru
Головна Спрощенний режим Опис
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ННСГБ НААН - результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>II=ВСНУсМА3/2016/10<.>
Загальна кількість знайдених документів : 45
Показані документи с 1 по 20
 1-20    21-40   41-45 
1.


    Адамчук, В. В.
    Патріарх землеробської механіки України [] / В. В. Адамчук, В.М Булгаков, Д. Г. Войтюк // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 3-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Історія науки
Анотація: Докладно розглянуті етапи життя, наукова та педагогічна діяльність патріарха землеробської механіки України Василенка Петра Мефодійовича – академіка ВАСГНІЛ, академіка Української академії аграрних наук, член-кореспондента Національної академії наук України, доктора технічних наук, професора, видатного вченого та педагога. Академік Василенко П.М. відомий далеко за ме- жами нашої країни фундаментальними дослідженнями з питань теорії та методів розрахунку ґрун- тообробних, посівних, зернозбиральних і бурякозбиральних машин та в галузі динаміки і стійкості руху складних сільськогосподарських машин та машинних агрегатів. Крім видатної науково- педагогічної діяльності в стінах Української сільськогосподарської академії (раніше Київський сільсь- когосподарський інститут) Василенко П.М. мав, майже все своє життя, дуже тісні і плідні наукові контакти з головним науково-дослідним інститутом з галузі механізації та електрифікації сільсь- кого господарства в країні – УНДІМом. Тут він також мав плеяду своїх учнів, які збагатили науку в агроінженерній галузі яскравими дослідженнями та конструкторськими розробками. Його перу належать результати ґрунтовних досліджень, що містяться у щорічних звітах цієї наукової уста- нови. За видатний науковий внесок у розвиток теоретичних основ землеробської механіки, за створення наукової школи Василенко П.М. відзначений державними нагородами та найвищою наго- родою в галузі землеробської механіки – Золотою медаллю ім. Горячкіна В.П. Зараз справу видат- ного патріарха землеробської механіки України гідно продовжують його учні та послідовники


Дод.точки доступу:
Булгаков, В.М; Войтюк, Д.Г.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

2.


   
    Модели сохранения биоценоза почв в решении проблемы её уплотнения сельскохозяйственными движителями [] / Ю. В. Чигарев [et al.] // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 16-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Механізаціія --Землеробство
Анотація: Приведены результаты теоретических и лабораторных исследований процесса взаимодействия почвозацепов шин сельскохозяйственных агрегатов с почвой. Предложены зависимости для определения напряжений в почве и напряжений, действующих на дождевого червя, от колесных движителей сельскохозяйственной техники с учетом физических свойств почвы.


Дод.точки доступу:
Чигарев, Ю.В.; Крук, И.С.; Снег, М.; Герук С.Н., Назаров Ф.И.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

3.


   
    Альтернативний спосіб глибокого обробітку ґрунту в умовах півдня України [] / В. Б. Мітков, В. П. Кувачов, Є.І. Ігнатьєв // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 20-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Обробіток грунту--Механізація
Кл.слова (ненормовані):
ґрунт, плоскоріз, глибокорозпушувач, безвідвальна обробка, гумус, родючість.
Анотація: При виборі оптимального способу механічної обробки ґрунту кожний землевласник переслідує одну головну мету – створення оптимального орного шару для вирощування сільськогосподарсь- ких культур. Метою досліджень є підвищення якості механічної обробки ґрунту, зниження енерге- тичних витрат у результаті використання плоскоріза-глибокорозпушувача, що може здійснювати одночасно дві операції: розпушування поверхневого шару ґрунту й розущільнення нижнього його горизонту. Розроблений і запатентований грунтообробний робочий орган, що виконує безвідваль- ну обробку верхнього шару ґрунту плоскорізними лапами з одночасним розущільненням нижнього шару за допомогою глибокорозпушувачів, дозволяє зберегти на поверхні обробленого поля пожнив- ні залишки й розпушити нижні шари ґрунту, забезпечуючи необхідний водно-повітряний режим. Ме- ханічна обробка ґрунту цим знаряддям відповідає критеріям якості обробки, така обробка найбіль- ше відповідає агротехнічним вимогам при вирощуванні таких культур, як соняшник, кукурудза, цук- ровий буряк. Пропонований спосіб обробки ґрунту забезпечує економію палива до 10 кг/га за рахунокскорочення кількості операцій. Енергоємність технологічного процесу знижується до 50% за раху- нок зменшення кількості технологічних операцій на підготовку ґрунту.


Дод.точки доступу:
Мітков, В.Б.; Кувачов, В.П.; Ігнатьєв, Є.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

4.


    Бондаренко, А І.
    Методологія визначення раціональної структури та конструктивних параметрів гідрооб’ємно-механічних трансмісій для колісних тракторів [] / А І. Бондаренко, Д. М. Клец // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 25-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Механізація
Кл.слова (ненормовані):
колісний трактор, гідрооб’ємна трансмісія, кінематичні та силові характеристики робочого процесу, динаміка гальмування.
Анотація: В роботі наведено методологію визначення раціональної структури та конструктивних па- раметрів гідрооб’ємно-механічних трансмісій для колісних тракторів, яка базується на орієнту- ванні не тільки на кінематичні, силові та енергетичні параметри трансмісії при виконанні трак- тором технологічної операції «оранка», а й враховує особливості гальмування різноманітними спо- собами та кількісні показники ергономічності трактора.


Дод.точки доступу:
Клец, Д.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

5.


   
    Обоснование геометрических и технологических параметров кольчато-шпоровых рабочих органов катковых приставок пахотных агрегатов [] / И. С. Крук, Ю. В. Чигарев, Ф. И. Назаров // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 30-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Механізація
Кл.слова (ненормовані):
обработка почвы, кольчато-шпоровых рабочий орган.
Анотація: Приведены теоретические исследования взаимодействия элементов кольчато-шпоровых рабочих органов с почвой, на основе которых получены зависимости для определения их рацио- нальных конструктивных и технологических параметров. Получено условие уплотнения почвы рабочими элементами кольчато-пруткового рабочего органа при выполнении технологического процесса.


Дод.точки доступу:
Крук, И.С.; Чигарев, Ю.В.; Назаров, Ф.И.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

6.


    Артьомов, М. П.
    До методики розрахунку впливу колісного рушія на грунт [] / М. П. Артьомов // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 34-37. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Механізація
Кл.слова (ненормовані):
грунт, колісний рушій, тиск
Анотація: В статті розглянуто проблеми взаємодії колісних рушіїв з ґрунтом в процесі виконання мобі- льними сільськогосподарськими агрегатами технологічних операцій. Постійна зміна навантажень на ведучі колісні рушії в тяговому режимі здійснює стохастичний коливальний тиск, це дає можли- вість стверджувати, що напруження і деформація ґрунту на початковому етапі їх дії будуть мати інший характер.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

7.


   
    Механіко-технологічне обґрунтування параметрів комбінованого сошника селекційної сівалки [] / В. М. Булгаков, В. В. Адамчук, Г. М. Калетнік // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 38-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соняшник--механізація
Кл.слова (ненормовані):
селекційний посів, сівалка, комбінований сошник, еквівалентна схема, математична модель, пружина, агротехнологічний допуск, розрахунок на ПК.
Анотація: На підставі проведеного теоретичного дослідження обґрунтовані конструктивні і кінемати- чні параметри нового комбінованого дводисково-анкерного сошника, що об’єднує переваги дводис- кових і сошників анкерного типу та може успішно використовуватись на грубо підготовлених, з рослинними залишками ґрунтах і стійко забезпечує глибину загортання насіння на підвищених швидкостях висіву при селекційних висівах. При цьому були обґрунтовані параметри комбінованого дводисково-анкерного сошника з удосконаленим механізмом регулювання глибини висіву насіння. На основі розробленої математичної моделі руху у ґрунті даного сошника теоретично обґрунтовано необхідність застосування пружини певної жорсткості для забезпечення стабільності висіву насін- ня на задану глибину в межах агротехнологічного допуску. Отримано залежності для розрахунку раціональної пружності пружини, що враховують геометричні параметри конструкції сошника. На підставі виконаних чисельних розрахунків на ПК встановлено, що для подолання сили опору ґрунту, яка діє на кулеподібну частину комбінованого сошника, жорсткість k пружини повинна знаходи- тись в діапазоні 9,04∙103…3,60∙104 Н/м.


Дод.точки доступу:
Булгаков, В.М.; Адамчук, В.В.; Калетнік, Г.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

8.


    Надикто, В. Т.
    Теоретичне та експериментальне дослідження показників роботи орного агрегату, працюючого за схемою "push-pull" [] / В. Т. Надикто, О.Д. Кістечок // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 43-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Машино-тракторний парк--Загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
оранка, агрегат, «push-pull», фронтальний плуг, схема агрегату, продуктивність, витрата палива.
Анотація: Наведені результати теоретичних та експериментальних досліджень двох орних машинно- тракторних агрегатів (МТА). Один з них складався із трактора ХТЗ-16131, фронтального двохко- рпусного й задньонавішеного чотирьохкорпусного плугів (схема «push-pull» «2+4»), а другий (із цьо- го ж трактора й п'ятикорпусного задньонавішеного плуга (схема «0+5»). Згідно отриманим експе- риментальним даним робоча ширина захвата агрегату за схемою «2+4» була на 20,9% більше, ніж в агрегату за схемою «0+5». І хоча робоча швидкість руху першого МТА виявилася на 1,5% нижче, через перевагу в ширині захвату продуктивність його роботи була вище на 19,5%. У силу цього питома витрата палива агрегатом за схемою «2+4» виявилася нижчою. В умовах польового екс- перименту економія палива склала 11,5%. Середньо квадратичне відхилення глибини оранки для обох порівнюваних агрегатів не перевищувало агротехнічних вимог (± 2 см) і окремо становило: для МТА за схемою «0 + 5» - (1,98 см, а для агрегату за схемою «2+4» - (1,52 см. У той же час, за- значена різниця між цими статистичними характеристиками (±1,98 см і ±1,52 см) є не випадковою. Із цієї причини можна вважати, що застосування орного агрегату за схемою «push-pull» «2+4» за- безпечує обробку ґрунту із кращою рівномірність ходу плугів по глибині.


Дод.точки доступу:
Кістечок, О.Д.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

9.


    Козаченко, О. В.
    Теоретичне обґрунтування раціональної геометричної форми леза лапи культиватора [] / О. В. Козаченко, В. С. Каденко, О. М. Шкрегаль // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 48-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Культиватори--Загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
форма леза, лапа культиватора, швидкість зношування, оптимізація, енергоємність, ґрунт, абразивне середовище
Анотація: В статті наведено результати теоретичного дослідження раціональної форми леза лапи культиватора, що забезпечує мінімальну швидкість зношування та енергоємність при взаємодії із абразивним ґрунтовим середовищем


Дод.точки доступу:
Каденко, В.С.; Шкрегаль, О.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

10.


    Войтюк, Д. Г.
    Агрегат для сівби та внесення мінеральних добрив в умовах надмірної вологості грунту [] / Д. Г. Войтюк, М. С. Волянський // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 53-57. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Добрива--МЕХАНІЗАЦІЯ ВНЕСЕННЯ
Кл.слова (ненормовані):
мінеральні добрива, вологість, механізована технологія
Анотація: Обгрунтовано конструктивну схему агрегата для сівби та внесення мінеральних добрив в умовах надмірної вологості грунту, який забезпечує підвищення продуктивності, має високу прохі- дність і незначну ущільнювальну дію рушіїв на грунт. Також обгрунтовані функціональні схеми тех- нологічних модулів та визначені їх технологічні, кінематичні і конструктивні параметри.


Дод.точки доступу:
Волянський, М.С.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

11.


    Ігнатьєв, Є.І.
    Математична модель експлуатаційних параметрів агрегату з фронтально навішеною гичкозбиральною машиною [] / Є.І. Ігнатьєв // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 58-64. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Механізаціія сіл. госп-ва--Загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
буряки цукрові, гичка, суцільний зріз, гичкозбиральна машина, колісний трактор, математична модель, швидкість руху, продуктивність.
Анотація: Сучасні технології збирання гички цукрового буряку передбачають суцільний безкопірний зріз основної її маси, збирання і транспортування та послідуюче копірне дообрізання головок коренеп- лодів або доочищення їх від залишків гички на корені. Збір та транспортування зеленої маси гички передбачає подальше її використання на корм худобі, у якості органічного добрива або сировини для отримання біогазу. При цьому використання гичкозбиральних машин різних конструкцій у яко- сті самостійних збиральних модулів, або модулів бурякозбиральних комбайнів, дозволяє агрегату- вати їх з різними типами просапних та інтегральних тракторів, що викликає необхідність у тео- ретичному визначенні відповідності тієї або іншої гичкозбиральної машини тягово-енергетичним параметрам агрегатуючих тракторів, з метою забезпечення високої ефективності їх експлуата- ції. Проведені теоретичні дослідження дозволили розробити математичну модель по визначенню експлуатаційних параметрів агрегату з фронтально навішеною на колісний просапний трактор гичкозбиральної машини, що здійснює суцільний зріз та завантаження у транспортний засіб основ- ної маси гички. Були визначені залежності робочої швидкості руху даного гичкозбирального агре- гату та його продуктивності від питомого опору і енергетичних витрат. Проведені на ПК чисе- льні розрахунки дали можливість визначити експлуатаційні параметри агрегатів з різними компо- нувальними схемами в залежності від параметрів фронтально навішеної на трактор гичкозбира- льної машини.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

12.


    Алієв, Е. Б.
    Математична модель функціонування чизельного знаряддя з пошаровим обробітком ґрунту [] / Е. Б. Алієв, Ю.М. Лабатюк, О.М. Пацула // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 64-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Обробіток грунту --Механізація
Кл.слова (ненормовані):
математична модель, глибокорозпушувач, обробіток ґрунту, трактор
Анотація: Побудована математична модель функціонування глибокорозпушувача з пошаровим обробітком ґрунту, дослідження якої дозволили визначити розміщення робочих органів глибокорозпушу- вача по довжині на рамі знаряддя, при яких амплітуда коливань кута повороту рами відносно точки кріплення глибокорозпушувача до трактора є найменшою: відстань між робочими органами першо- го і другого рядів 0,18-0,22 м, відстань між робочими органами другого і третього рядів 0,33-0,37 м.


Дод.точки доступу:
Лабатюк, Ю.М. ; Пацула, О.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

13.


    Котков, В. І.
    Обґрунтування параметрів плющильної секції [] / В. І. Котков, С. В. Пустовіт, А.П. Довбиш // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 68-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зерно--Зерноочисні машини
Кл.слова (ненормовані):
вальці, еластична стрічка, плющення, плющильна секція.
Анотація: Викладено обґрунтування параметрів плющильної секції косарки-плющилки, що в результаті призводить до зменшення втрат поживних речовин при плющенні рослин та прискорить процес висушування трави.


Дод.точки доступу:
Пустовіт, С. В.; Довбиш, А.П.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

14.


    Заєць, М.Л.
    Оптимізація параметрів комбінованого розподільника насіння сошника для підгрунтово-розкидної сівби зернових культур [] / М.Л. Заєць // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 70-77. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соняшник--механізація
Кл.слова (ненормовані):
швидкість, сівба, розподільник, твірна, рівномірність
Анотація: Розглядається визначення оптимальної форми розподільника та процес розподілу насіння комбінованим розподільником у виді криволінійної призми. Від форми розподільника залежить якість розподілення насіння по ширині смуги, що засівається. Рівномірність розташування насіння по ши- рині захвату сошника буде характеризуватися швидкістю надходження насіння на похилу ділянку розподільника.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

15.


    Шолудько, П.В.
    Структурно-функціональна модель технологічного процесу захисту рослин обприскуванням [] / П.В. Шолудько // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 77-80. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Захист рослин--Механізація--Обприскувачі
Кл.слова (ненормовані):
захист рослин, структурно-функціональна модель, технологічна система, функціонально-вартісний аналіз, технологічний комплекс.
Анотація: В статті викладені підходи до синтезу структурно-функціональної моделі і оцінки варіантів функціональної організації технологічного комплексу захисту рослин. Висвітлюються особливості методики побудови структурно-функціональних зв’язків. Необхідність оптимізації рішень при ба- гатоваріантності результатів пов’язана з великою кількістю рекомендованих препаратів та мож- ливостями їх поєднань,


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

16.


   
    Ефективність застосування комбінованого агрегату для висіву насіння зернових культур [] / В. В. Теслюк, В. М. Барановський, М. С. Шведик // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 80-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зернові культури--Механізація
Кл.слова (ненормовані):
Обробіток грунту, сівба, добрива, насіння, ущільнення, щілина, секція, агрегат, сходи.
Анотація: Наведено причини, що стримують дружнє проростання насіння зернових колосових культур та наступний їх ріст і розвиток, а також визначено несприятливі умови для проростання насіння бур’янів. Обгрунтовано систему обробітку грунту з одночасним висівом насіння зернових колосо- вих культур у свіжозораний ґрунт з розпушеним міжряддям і ущільненням його по вертикалі в рядку та поверхневого шару з наступним прорізанням щілини по центру кожного рядка. Встановлено, що такий обробіток стабілізує водно-повітряний режим в кореневому шарі і створює найбільш опти- мальні умови для проростання насіння зернових колосових культур та несприятливі умови для на- сіння бур’янів.


Дод.точки доступу:
Теслюк, В.В.; Барановський, В.М.; Шведик, М.С.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

17.


    Надточій, О. В.
    Технічні фактори і їх вплив на значення втрат зерна за молотаркою [] / О. В. Надточій, Л.Л. Тітова // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 86-91. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зерно--Механізація
Кл.слова (ненормовані):
втрати зерна, відносні, числові, залежність продуктивності
Анотація: Під час жнив проведено облік і реєстрацію числових значень механічних втрат зерна за молотильно-сепаруючим пристроєм (МСП) залежно від ефективності використання зернозбиральних комбайнів (ЗК). Визначено їх вагомості у порівнянні із нормативно допустимими.


Дод.точки доступу:
Тітова, Л.Л.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

18.


    Фришев, С. Г.
    Особливості застосування перевантажувальної технології для збирання зернових культур [] / С. Г. Фришев // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 91-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зернові культури--Збирання
Кл.слова (ненормовані):
зерно, збирання, транспортування, причепи-перевантажувачі, продуктивність.
Анотація: Обґрунтовано напрямок удосконалення збирання врожаю зерна і його транспортування з використанням перевантажувальних причепів.


Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

19.


    Голуб, Г. А.
    Формалізація кутів затискання та затягування при механічному обробітку сільськогосподарських матеріалів [] / Г. А. Голуб, С. М. Кухарець // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 96-98. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Тваринництво --Механізація та електрифікація
Кл.слова (ненормовані):
різання, валки, ніж, матеріал, евольвента.
Анотація: Одним із важливих елементів, як технологічного процесу приготування кормів, так і функціо- нування машин є механічний обробіток кормів. Тому, формалізація процесів механічного обробітку сільськогосподарських матеріалів є важливим фактором, як при експлуатації існуючих машин, так і при проектуванні нових. Наведено методику встановлення кута затискання при різанні матеріалів сільськогосподарського походження та кута затягування в міжвалковий простір валкового живиль- ника.


Дод.точки доступу:
Кухарець, С.М.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

20.


    Голуб, Г. А.
    Визначення маси компосту на лопаті барабану під час розпушування буртів [] / Г. А. Голуб, С. І. Павленко // Вісник Сумського національного аграрного університету. Механізація та автоматизація виробничих процесів : науково - методичний журнал. - 2016. - N 10. - С. 99-103. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Компости--Загальні питання
Кл.слова (ненормовані):
компост, бурт, барабан, лопать, кінематичний показник
Анотація: Одним із важливих елементів технологічного процесу виробництва компостів є розпушуван- ня буртів. Тому, формалізація процесу механічного розпушування буртів є важливим фактором, як при експлуатації існуючих машин, так і при проектуванні нових. Наведено методику визначення маси компостного матеріалу на лопаті робочого органу під час розпушування буртів.


Дод.точки доступу:
Павленко, С.І.

Є примірники у відділах: всього 1 : ХР (1)
Вільні: ХР (1)

Знайти схожі

 1-20    21-40   41-45 
 
© Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН України
(ННСГБ НААН)
P.I.